Агрономія
Головне:
Агрономія

В Україні з півдня почалася посівна кампанія

В Україні з півдня почалася посівна кампанія

У південних областях України розпочалися весняно-польові роботи. Вже засіяно перші 600 га, з яких 500 га – горохом, 60 га – ячменем та 40 га – вівсом. Також у всіх регіонах проводиться підживлення озимини.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

За попередніми даними регіонів, загальна посівна площа сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств під урожай 2017 року очікується на рівні 26,8 млн га ‒ практично стільки, як і в 2016 році.

Зернові культури прогнозується посіяти на площі 14,4 млн га (54%), що відповідає нормативам оптимального співвідношення культур у сівозмінах.

Посів ярих зернових культур прогнозується на площі 7,2 млн га, в тому числі ранніх ярих зернових – 2,4 млн га.

Аграрії продовжують формувати запаси основних засобів виробництва. Так, сільськогосподарськими підприємствами уже придбано 800 тис. тонн поживних речовин мінеральних добрив (83% до заявки), 298 тис. тонн дизпалива та 70 тис. тонн бензину, що становить 74% до технологічної потреби на період проведення весняно-польових робіт.

Господарства мають 18,1 тис. тонн пестицидів (63% до потреби), в тому числі 12,3 тис. тонн гербіцидів (65%).

Технічний парк АПК нараховує 309 тис. тракторів та понад 50 тис.  зернозбиральних комбайнів. За перший місяць 2017 року аграрії придбали 341 одиниць техніки на суму близько 320,5 млн грн.

Також Мінагрополітики повністю усунуло адміністративні перепони щодо сертифікації насіння. За сприятливих погодних умов найближчим часом очікується масштабне розгортання польових робіт.
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!