Агрономія
Головне:
Агрономія

В Україні рятуватимуть каштани від шкідника за допомогою інноваційного засобу

В Україні рятуватимуть каштани від шкідника за допомогою інноваційного засобу

Компанія Syngenta в Україні презентувала нове комплексне рішення для боротьби з каштановою мінуючою міллю в рамках програми TreeCare.

Revive – це інсектицид природного походження, який пройшов незалежні випробування щодо безпеки для навколишнього середовища, здоров’я дерев, корисних комах і людей, повідомили в компанії.

Препарат може бути використаний для боротьби з такими розповсюдженими  у європейських країнах шкідниками як дубовий похідний шовкопряд, червоний довгоносик-стрибун пальмовий, смарагдовий жук-пильщик тощо.

В Україні Syngenta планує отримати реєстрацію препарату для застосування на кінському каштані, що потребує захисту від мінуючої молі.

«Занепокоєння щодо стану каштанів висловлюють муніципальні служби з питань зеленого благоустрою багатьох міст, зокрема  Києва, Одеси, Полтави, Харкова, Львова, Черкас. Втрата дерев через шкідників, хвороби і агресивні кліматичні зміни прогресує щосезону», – зауважили в компанії.

Довідка

Програма TreeCare спрямована на ревіталізацію соціально-екологічного фону великих міст завдяки новаторському підходу до оздоровлення лісопаркових насаджень і запобігання появі найнебезпечніших шкідників та хвороб, які послаблюють і пригнічують вегетативну систему дерева.

Syngenta вже запровадила програму профілактики, захисту і збереження зелених насаджень  у таких європейських країнах, як Іспанія, Франція, Велика Британія, Швейцарія, застосовуючи препарат Revive на пальмі, дубі, каштанах та  інших видах дерев.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали