Агрономія

В ІМК урожайність соняшнику одна з найкращих за всю історію компанії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
В ІМК урожайність соняшнику одна з найкращих за всю історію компанії

Агрохолдинг ІМК завершив обмолот олійних культур та сівбу озимини. Зокрема, соняшник обмолотили на площі 25,8 тис. га та зібрали понад 90 тис. тонн за середньої врожайності 3,5 т/га, що є другим кращим показником за всю історію діяльності компанії, та на 84% перевищує середній показник врожайності соняшника в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Озиму пшеницю посіяли на площі 21,4 тис. га, що відповідає запланованим під посів цієї культури площам, відповідно до сівозміни, затвердженої по регіональних підприємствах ІМК.

«Ми задоволені отриманими результатами обмолоту соняшнику. Адже, незважаючи на низку несприятливих чинників (коронавірус і спричинені ним карантинні обмеження, колосальний дефіцит вологи протягом майже всього періоду вегетації, специфічні температурні режими в критичні фази розвитку культури), завдяки правильно підібраній технології та своєчасно виконаним польовим операціям (в першу чергу, що стосується захисту та підживлення культури), ми зібрали врожай соняшнику на рівні із найкращими, найсприятливішими роками», – зазначив Олександр Вержиховський, операційний директор ІМК.

А що стосується осінньої посівної під врожай 2021 року, то, за його словами, перевірені сорти озимої пшениці іноземної селекції, посів високопродуктивними сівалками в оптимальні строки, а також опади, що пройшли по більшості площ після завершення посіву, дають впевненість, що компанія і в майбутньому буде утримувати лідерські позиції за врожайністю пшениці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями