Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

В «Агро-Консалтинг АВ» у виборі гібридів ріпаку орієнтуються на зарубіжний досвід

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У виборі насіння ріпаку керівник господарства «Агро-Консалтинг АВ» Александер Волтерс орієнтується на досвід своїх німецьких колег.

Про це він розповів в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Селекція не стоїть на місці. Але на європейський ринок новинки потрапляють раніше, ніж до України», – пояснив він.

Раніше господар сіяв тільки гібрид Вісбі компанії «Лембке», бо він чудово підходить для зони, в якій розташовані угіддя компанії (Рівненська та Тернопільська області) й дає стабільні врожаї.

На цей рік придбав насіння більш потужніх гібридів французького виробника – вони стійкіші до морозу, мають вищі потенціал урожайності й резистентність до інфекцій.

Перед вирощуванням Волтерс обов’язково досліджує гібрид на демоділянці, яку розміщує на найгірших ґрунтах – таким чином перевіряє, як він покаже себе в суворих умовах.

Раніше повідомлялося, як у господарстві досягли ефективності у вирощуванні озимої пшениці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!