Агрономія

В A.G.R. Group розповіли, як планують збільшити врожайність на 15%

Заміна оранки на глибоке розпушення ґрунту дасть змогу зберігати в ньому вологу та «дихати», завдяки чому врожайність за несприятливих погодних умов може збільшитись на 15%.

Такого висновку дійшли в A.G.R. Group в результаті випробуваннь сучасної техніки для одночасного глибокого розпушення та дискування ґрунту у Броварському кластері агрохолдингу, повідомили в компанії.

За словами начальника відділу впровадження та моніторингу технологій у рослинництві компанії Сергія Хаблака, на сьогодні практично вся територія України є територією ризикованого землеробства.

«Для зменшення впливу мінливих погодних умов стратегія передбачає поступовий перехід на глибоке розпушення замість оранки. Розпушення на глибину до 40 сантиметрів планується проводити раз на 4-5 років, а на піщаних ґрунтах — один раз на 2 роки. Заміна оранки на глибоке розпушення ґрунту дозволить зберігати вологу та «дихати», що дозволить при несприятливих погодних умовах збільшити врожайність на 15%», – зазначив Сергій Хаблак.

Він також повідомив, що для визначення необхідності глибокого розпушення використовуються дані, отримані з використанням цифрового пенетрометра. Отримана інформація вноситься до системи «Агроконтроль» для подальшого аналізу. Такий підхід дозволяє, з одного боку, підвищувати врожайність, з другого – зменшити витрати палива на здійснення глибокого розпушення.

Довідка

A.G.R. Group – це сільськогосподарський холдинг, який об’єднує 19 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур: кукурудза, соя, пшениця, жито. Вся продукція рослинництва продається на експорт. Агрохолдинг обробляє землі розташовані в родючих і сприятливих для рослинництва регіонах України: Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Площа сільськогосподарської землі становить 28,8 тис. га.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!