Агрономія
Головне:
Агрономія

Урожайність олійних в «Астарті» вища за середню по Україні

Урожайність олійних в «Астарті» вища за середню по Україні

Попри непрості погодні умови, агрофірми «Астарти» продовжують планові роботи збору врожаю. Завершуються жнива олійних культур: на сьогодні соняшник обмолочений з 95% площ із середньою врожайністю 2,1 т/га, соя – з 88% площ із середньою врожайністю 2,3 т/га, що є вище за середні показників в Україні.

Про це повідомляють у компанії.

Прогнози «Астарти» щодо врожайності кукурудзи, масовий збір якої почнеться пізніше, також знижені на 10%, у порівнянні з фактичною минулого року.  
«Вплив посухи ми бачимо і на врожайність цукрових буряків, які почали збирати у Полтавській та Вінницькій областях (врожай наразі зібраний з 10% площ). Через брак вологи і надмірно високі температури корені не набрали очікуваної ваги», – ідеться в повідомленні.

Водночас, за оцінками спеціалістів агрономічної служби, якщо протягом місяця пройдуть дощі, врожайність буряків зможе підвищитися та буде відповідати рівню минулого року.  
Втім, поки у більшості областей зберігається посушлива погода, при відсутності запасів вологи у ґрунті це є несприятливим і для посівної кампанії озимих культур.

Журнали