Агрономія

«Укрпромінвест-Агро» зібрав соняшник із рекордною врожайністю

«Укрпромінвест-Агро» зібрав соняшник із рекордною врожайністю

Виробничі підрозділи агрохолдингу «Укрпромінвест-Агро» закінчили обмолот зернобобових та олійних культур.  Зокрема, соняшник в компанії зібрали з рекордною врожайністю. 

Про це повідомили в компанії.  

Середня врожайність цієї культури на полях ПК «Поділля» та ПК «Зоря Поділля» становить 3,7 т/га.  Найкращий результат із вирощування соняшнику –  у філії «Маломочульської», що входить до  ПК «Зоря Поділля», де зібрали по 4,05 т/га.

У підприємствах компанії у Дніпропетровській та  Полтавській областях урожайність соняшнику перевищила 3 т/га, що також більш ніж на 30% вище за середньоукраїнський  показник, який, за інформацією Мінагрополітики, цьогоріч становить 2,3 т/га.

Крім того, на вінницьких підприємствах агропромислової компанії ПК «Поділля» та  ПК «Зоря Поділля» врожайність сої цьогоріч на посівній площі 19,7 тис. га становить 3,5 т/га.

Це другий результат за всю історію компанії, який майже на третину перевищує середній показник по Україні  ( 2,6 т /га).  Рекордсменом по врожайності цієї культури цьогоріч стала філія «Клембівка» ПрАТ «ПК «Поділля», де зібрано по 3,86 т/га у заліку.

Нині в підприємствах «Укрпромінвест-Агро» тривають збирання та промислова переробка цукрового буряка та обмолот кукурудзи.

Нагадаємо, урожайність соняшнику в АФ «Ольгопіль» досягла майже 4 т/га, а в СФГ «Істок» на Київщині зросла до 4 т/га після вапнування. А в ІМК урожайність соняшнку на 52% перевищує середню по країні.