Агрономія
Головне:
Агрономія

Українську лабораторію зареєстрували в Міжнародній мережі з аналізу добрив

Лабораторію інструментальних методів дослідження ґрунтів Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського НААН зареєстровано у Міжнародній мережі з аналізу добрив (INFA).

Про це повідомляє прес-служба НААН.

Як зазначається, у грудні 2020 року Глобальне ґрунтове партнерство ФАО завершило всесвітнє опитування «Оцінка якості добрив», в якому взяли участь 168 ґрунтових аналітичних лабораторій та інших зацікавлених організацій із 65 країн світу.

Метою опитування було збирання інформації про поточний стан визначення якості добрив у глобальному масштабі для підтримки створення окремої міжнародної мережі з аналізу добрив у рамках Глобальної мережі ґрунтових лабораторій ГЛОСОЛАН.

В опитуванні взяла участь Лабораторія інструментальних методів дослідження ґрунтів, стандартизації і метрології Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського»

«Відтепер лабораторія є членом Міжнародної мережі з аналізу добрив – International Network on Fertilizer Analysis (INFA), заснованої на базі Глобального ґрунтового партнерства, що підтверджено відповідним сертифікатом», – ідетья в повідомленні.