Агрономія

Українські аграрії на 20% збільшили використання ЗЗР

Українські аграрії на 20% збільшили використання ЗЗР

За результатами 2017 року обсяг основних препаратів (гербіциди, інсектициди, фунгіциди), використаних українськими аграріями для оброблення рослин у період вегетації, на 20% перевищив попередні показники.

Про це свідчить дослідження «АПК-Інформ», пише в газеті «АгроМаркет» керівник CallCenter компанії Олександрина Овдієнко.

За її словами, така ситуація була зумовлена передусім збільшенням площі обробітку під культурами.

«Серед основних чинників, що впливають на кількість обробок, – погодні умови в період вегетації», – зауважила Олександрина Овдієнко.

Зокрема, затяжна холодна весна спричинила скорочення гербіцидних обробок на картоплі й овочевих культурах у середньому на 25-30%.

Як зазначали учасники опитування, головною проблемою, з якою вони зіткнулися торік, були різні види осоту й пирію повзучого – практично на всіх посівних площах проводилися обробки від цього виду бур’янів.

Водночас відсутність опадів і високі температурні показники у другій половині літа стимулювали до інтенсивнішої обробки садів проти шкідників.

За даними дослідження «АПК-Інформ», кратність таких дій зросла торік на 20%. Інсектициди застосовували проти тлі, листоверток і плодожерок, джерела розповсюдження яких фіксували на 70% площ під садами.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!