Агрономія
Головне:
Агрономія

У сезоні-2017/18 в Україні працюватиме більше цукрових заводів

У сезоні-2017/18 в Україні працюватиме більше цукрових заводів

Наступного сезону в Україні працюватиме 45 цукрових заводів ‒ на три більше проти 2016/17 МР.

Такі прогнози озвучили в асоціації «Укрцукор».

«Завершився збір документів на розподіл обсягів виробництва цукру квоти «А». 47 заводів подали заявки, ‒ зазначила керівник аналітичного відділу «Укрцукру» Руслана Бутило. ‒ Тому на наступний рік можемо спрогнозувати 45 працюючих заводів, оскільки згодом відбудеться певний перерозподіл сировини між заводами однієї компанії. Тому декілька заводів, які отримують квоту, виробничий сезон не розпочинають.  Уже зараз можна припустити, що додатково запустяться колишні заводи «Т-Цукор» (Збаразький, Козівський і Хоростківський), які наразі належать ТОВ «Радехівський цукор».

Окрім того, за словами експерта, вже підтверджено інформацію про те, що найбільші виробники збільшуватимуть посівні площі під цукровими буряками – мінімум на 10%. За таких умов українські виробники зможуть виготовити понад 2,5 млн тонн цукру, з яких 1 млн тонн можна експортувати.

«Пріоритетним напрямком розвитку галузі, як і раніше, залишається збільшення виробництва цукру І категорії, частка якого в загальному виробництві має сягнути 50% в 2017/18 МР», ‒  підкреслила Руслана Бутило.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!