Агрономія

У підрозділі «Північна Полтавщина» «Баришівської зернової компанії» не отримали запланованого врожаю кукурудзи

За попередніми даними, середня врожайність кукурудзи у підрозділі «Північна Полтавщина» ТОВ «Баришівська зернова компанія» (Полтавська область) цього року становить орієнтовно 8 т/га. Для порівняння, минулого року середня врожайність була 11,9 т/га. 

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Наш підрозділ працює у двох кліматичних зонах. Цього року погодні умови склалися таким чином, що в одній зоні дощі йшли впродовж вегетації кукурудзи, в другій — ні. Найменше опадів випало з травня по серпень — 60 мм, по одному господарству взагалі 40 мм, а температура била рекорди. Тому відповідно до рівня зволоження на Півдні Полтавщини, в Миргородському та Лубенському районах, отримали врожайність 7,5 т/ га, що на 1,5 т/га нижче від запланованого урожаю. На Півночі області кукурудза вродила від 11,3 до 11,6 т/га», – розповів перший заступник керівника підрозділу Василь Рева.

Читайте також: Засуха суттєво зменшила врожайність сільгоспкультур в Україні 

Натомість цьогорічна вологість кукурудзи близька до залікової — 16–18%, найбільше — 20%, що на 4–5% менше, ніж торік.

«Такі екстремальні посушливі умови стають усе частіше, тому плануємо ретельніше підходити до обробітку ґрунту, щоб менше було проходів техніки, будемо оновлювати технічний парк. Іншими словами, готуємося до посухи», наголосив Василь Рева.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!