Агрономія

У «Контінентал» розповіли як заробити додаткові $100/га

У «Контінентал» розповіли як заробити додаткові $100/га

Керівник служби точного землеробства «Контінентал Фармерз Груп» Дмитро Зайцев розповів як за рахунок сівби із відключенням секцій сівалки, посіву в оптимальні агрономічні терміни, руху обприскувачів без пошкодження рослин та інших прийомів можна заробити додаткові $100 з гектара.

Доповідь відбувалася на Дні поля «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати». Захід організували «Контінентал Фармерз Груп» спільно з Львівським національним аграрним університетом. Він об’єднав партнерів компанії, сільськогосподарських виробників, фермерів, представників влади, а також молодь, яка має намір працювати в аграрній сфері. День поля в такому форматі Компанія проводить уже втретє.

Для «Контінентал» ця подія – передусім платформа для спілкування та обміну досвідом, а також чудова нагода зміцнити партнерські відносини.

Представники бізнесу та науки підписали меморандум про спільну науково-дослідну діяльність у сфері сільського господарства

Генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен підкреслив, що проведення таких днів поля сприяє не тільки підвищенню професійного рівня фахівців Компанії, але й розвитку сільського господарства в Україні загалом.

«Сьогоднішній День поля – це спеціалізований майданчик, де агровиробники можуть спілкуватися й обмінюватися досвідом, розширити свої знання у виробничих питаннях, спільно шукати нестандартні рішення і нові підходи. Наших колег у сільському господарстві ми вважаємо партнерами, і сьогодні ми презентували проект «Континент інновацій», через який маємо намір реалізовувати нашу філософію відкритого партнерства. «Контінентал» готовий ділитися своїми виробничими технологіями і напрацюваннями, проводити спільні дослідження і досліди», – прокоментував Георг фон Нолкен.

З презентаціями та доповідями на Дні поля виступили запрошені експерти: доктор сільськогосподарських наук, професор, експерт з рослинництва Володимир Лихочвор, доктор фізико-математичних наук, професор, експерт з метеорології Вазіра Мартазінова, а також спеціальний гість заходу Міхаель Хорш.

Наукові та практичні доповіді поєдналися із виставкою техніки та футболом між командами сільгоспвиробників

Читайте також: Як у «Контінентал Фармерз Груп» підвищили якість агрозаходів