Агрономія

У «Горбів Агро» розповіли, яким гібридам кукурудзи віддають перевагу

У виборі насіннєвого матеріалу кукурудзи компанія «Горбів Агро» віддає перевагу гібридам «Монсанта». Серед основних переваг — вища врожайність у порівнянні з насінням інших виробників, краща вологовіддача зерна, стабільність навіть за несприятливих умов вирощування.

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів співвласник ТОВ «Горбів Агро» В’ячеслав Муратов.

За його словами, на полях господарства сіють також гібриди «Піонера», «Сингенти», «Лімагрейн».

«Вологість зерна щороку різна й коливається від 15-25 до 22-30%. Цікаво, що однакові гібриди можуть давати різну вологість. Хоча, на мою думку, це парадокс», – зазначає фахівець.

За його словами, компанія співпрацює з тими дистриб’юторами, які, крім привабливих цін, пропонують вигідні фінансові механізми – наприклад, відтермінування платежу, бо за таких умов можна планувати й рівномірно розподіляти витрати господарства.

На поля вносять безводний аміак для вдосконалення системи азотного живлення посівів і дезінфекції, та після цього дають полю постояти зо два тижні. Оскільки тривале внесення безводного аміаку може призвести до погіршення родючості ґрунту, то використовують його в оптимальних дозах раз на три роки.

У господарстві переконані, що саме завдяки внесенню безводного аміаку на їхніх полях менше шкідників, ніж у сусідів. Також раз на два роки вносять КАС, а селітру карбамід – залежно від погодних умов.

Дізнайтесь, як вибрати гібриди, що дадуть найбільшу врожайність, на конференції “День агронома: прибуткова агрономія“.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!