Агрономія

У Баришівській зерновій компанії відзначають ідеальні умови для сівби сої

Дощі наприкінці квітня створили сприятливі умови для продовження посівної в Україні, тож у Баришівській зерновій компанії розпочали висів сої, щоб максимально використати додаткову вологу у ґрунті.

Про це повідомили в компанії.

Роботу розпочали у всіх кластерах компанії, де передбачено висів цієї культури. Зокрема, у регіоні «Полтавщина» у поле вийшли за першої ж можливості.

 «У нашому регіоні площа посіву сої складає понад 3,5 тис. га. Працює три посівних комплекси, які за добу повинні давати результат 250-270 га посіву. Днями пройшли опади, 16-17 міліметрів отримала земля, і налаштовані на добрий результат цієї посівної. Одним із позитивів є нова техніка, яка, звичайно, повинна нам значно допомогти» зазначив заступник директора регіону «Полтавщина» Василь Рева.

Цьогорічна посівна сої у Баришівській зерновій компанії має низку особливостей. Окрім загалом сприятливої погоди, у полях підприємства працюють нові посівні комплекси, придбані за програмою технічного переозброєння, яка реалізовується уже другий рік. Також є нововведення у якості насіннєвого матеріалу.

 «Посів сої розпочався у всіх підрозділах, окрім чернігівського регіону. Дощі, які пройшли в Україні, затримали наш вихід у поле на дві доби, зате тепер маємо чудові умови для посіву сої. Маємо нову техніку, насіння канадської селекції, і сподіваємось на хороший результат. Усю сою ми інокулюємо у нашому спеціальному цеху у Пирятині, і між інокуляцією і посівом проходить не більше 24 годин», – розповів операційний директор Баришівської зернової компанії Андрій Лук’яненко.

Нагадаємо, Баришівська зернова компанія перейшла до нового етапу впровадження точного землеробства.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!