Агрономія
Головне:
Агрономія

«Талісман Агро» на Сумщині впроваджує елементи точного землеробства

«Талісман Агро» на Сумщині впроваджує елементи точного землеробства

Ефективне використання даних аналізу ґрунту та коригування технології вирощування культур на їх підставі неможливе без даних картографування полів та врожайності, тому в ФГ «Талісман Агро» мають намір поступово впроваджувати такі елементи точного землеробства.

Про це Agro Times розповів власник ФГ «Талісман Агро» Дмитро Лощаков (Сумська область).

За його словами, цьогоріч у господарстві зробили аналіз ґрунту, при чому з різних ділянок поля в різних лабораторіях, і найважливішими показниками цих аналізів вважають наявність елементів живлення, які найбільше засвоюються рослинами в доступній формі, а саме фосфор, калій і мікроелементи.

«Після того, як ми зробили аналізи ґрунту, дійшли висновку, що  нам необхідно придбати комбайн з функцією картографування врожайності, а вже потім коригувати технологію, якщо будуть на те підстави. Коли матимемо карти полів і врожайності, зможемо ефективно використовувати дані аналізу ґрунту», – розповів аграрій.

Крім того, в господарстві зазначили, що цьогоріч отримали гарний урожай усіх культур і не планують змінювати напрацьовану технологію. Так, найкращу врожайність у «Талісман Агро»  дала кукурудза (8,3 т/га ) та пшениця (6,3 т/га).

Нагадаємо, «Кусто Агро» переходить на no-till, а A.G.R. Group інвестує в парк техніки $2,3 млн.