Агрономія

Сучасні технології допомагають «Укрлендфармінгу» підвищити ефективність рослинництва

Сучасні технології допомагають «Укрлендфармінгу» підвищити ефективність рослинництва

Група компаній «Укрлендфармінг» використовує телеметричні системи та цифрові карти для підвищення ефективності рослинницького напряму. 

Зокрема, супутниковий моніторинг дозволяє компанії відстежувати загальний стан полів та інформацію про вологість ґрунту на глибині до одного метра, повідомили в «Укрлендфармінгу».

Завдяки супутниковим знімкам компанія стежить за тим, як сходять посіви, чи не уражені вони хворобами і чи достатньо їм вологи. 

Інформація з супутників періодично оновлюється, однак це відбувається не так часто, як іноді потрібно. У таких випадках агровиробники використовують дрони – їх оператори виїжджають у потрібне місце та роблять обльоти. 

«Дрони ми використовуємо практично на всіх полях. Кожен агроном чи керівник господарства, виїхавши на поле, може зробити знімки й залити на сайт. А потім інший фахівець може їх подивитись і зрозуміти, в якому стані посіви», – зауважив  керівник департаменту розвитку та інновацій агробізнесу «Уклендфармінгу» Володимир Фантух.

Крім того, до цифрових карт полів можна «підв’язувати» дані не лише від супутників і дронів, а й отримані від інших сервісів. 

Наприклад, аналізи ґрунту, що були відібрані на полях, прив’язують до GPS-точок. Коли у господарствах планують диференційоване внесення добрив, то користуються саме тими точками і даними лабораторних досліджень, які прив’язані до того чи іншого місця на карті.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!