Агрономія

«Росток Холдинг» завершив сівбу озимої пшениці

«Росток Холдинг» завершив сівбу озимої пшениці

«Росток Холдинг» завершив сівбу озимої пшениці. Посіяли 1683 га із запланованих 2200 га. На це вплинули два чинники: погода та війна.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Давалися взнаки несприятливі погодні умови: через рясні опади протягом останніх трьох тижнів доводилося робити тривалі перерви в роботі.

«Через тривалі дощі ми не змогли своєчасно прибрати попередню культуру – просо та почати сівбу озимої пшениці, тому і виникла затримка в три тижні. Посівну кампанію ми почали ще 5 вересня, а через несприятливі погодні умови завершили тільки зараз», – зазначає генеральний директор «Росток Холдинг» Дмитро Купавцев.

Незважаючи на широкомасштабну військову агресію «Росток Холдинг»  спромігся провести майже повноцінну посівну кампанію. Попри ризик, крилаті ракети та екстремальні умови, співробітники компанії проявляють неабияку мужність та відвагу продовжуючи посівну та збір врожаю.

«Цього року жнива проходили в екстремальних умовах, через війну з боку рф. Осіння посівна – це як чергове випробування. Але ми незважаючи ні на що продовжуємо працювати. Комбайни, які під час війни збирають урожай на українських полях, по праву стали одним із символів стійкості та оптимізму українців», – коментує Дмитро Купавцев.

Наступними кроками компанії «Росток Холдинг» буде збір соняшнику та кукурудзи.

Нагадаємо, «Росток-Холдинг» шукає безпечне місце для своєї ферми.