Агрономія
Головне:
Агрономія

Понад 60% ярих посівів у Криму перебувають у слабкому й розрідженому стані

Понад 60% ярих посівів у Криму перебувають у слабкому й розрідженому стані

У декількох районах Криму вже фіксується загроза надзвичайної ситуації «посуха».

За оперативними даними з районів, із загальної площі озимих культур 439,3 тис. га у доброму стані перебуває лише 11%, у задовільному – 46%, у слабкому і розрідженому – 42%.

Про це повідомив міністр сільського господарства підконтрольного Росії уряду Криму Андрій Рюмшин, інформує прес-служба Міністерства сільського господарства Криму.

«Площа загиблих посівів озимих склала 1,8% », – зазначив Андрій Рюмшин.

Чиновник пояснює такий стан озимих сухою без опадів осінню, яка не дозволила в оптимальні агротехнічні терміни провести сівбу озимих, і теплою, з незначними опадами зимою.

Понад 60% ярих посівів сьогодні перебувають у слабкому й розрідженому стані, а на площі 1,65 тис. га відзначена їх загибель.

Навіть сильні опади, що пройшли в Криму з 7 по 9 травня, не стали для посівів продуктивними, оскільки переважно припали на Сімферополь, Сімферопольський і Бахчисарайський райони та Севастополь.

«Посушливі погодні умови особливо сильно позначилися на посівах Красногвардійського, Первомайського, Радянського, Роздольненського, Красноперекопського і Джанкойського районів. Сьогодні підприємства змушені переводити зернові культури в кормові або списувати посіви при 100% їх загибелі»,  – сказав Андрій Рюмшин.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали