Агрономія

Перше азотне підживлення озимих завершили в «Контінентал»

Перше азотне підживлення озимих завершили в «Контінентал»

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» завершила один із важливих технологічних етапів польових робіт – ранньовесняне регенеративне підживлення озимих культур. Загалом компанія здійснила перше внесення азотних добрив на площі 89,5 тис. га, з яких 43,2 тис. га – це озима пшениця, 33,4 тис. га – озимий ріпак, які є стратегічними культурами для «Контінентал», та 12,9 тис. га – озимий ячмінь.

Про це повідомили в компанії.

Для ранньовесняного підживлення на більшості площ компанія застосувала традиційні гранульовані добрива – аміачну селітру та карбамід, на частині площ – сульфат амонію. За словами операційного директора «Контінентал Фармерз Груп» Костянтина Шитюка, етап першого азотного підживлення вдалося провести згідно плану та в оптимальні агрономічні терміни. 

«Коригування норм і термінів внесення ми здійснювали зважаючи на запланований вид добрива, стан посівів і потенціал урожаю. Такий диференційований підхід дозволяє нашим агрономам при розробці плану підживлення максимально враховувати потенціал кожного масиву, а також потенціал культури на конкретному полі задля ефективного стимулювання кущення та активізації росту кореневої системи рослин», – зазначив Костянтин Шитюк.

У структурі посівних площ «Контінентал» на 2024 рік врожаю озимі займають майже половину – 49%. Раніше компанія повідомляла, що посіви перезимували добре.

Нагадаємо, що на початку сезону весняно-польових робіт «Контінентал» суттєво оновив свій технічний парк новими тракторами та іншою сільськогосподарською і спеціальною технікою.