Агрономія

Озимі в «ПАЕК» розвиваються стрімко, але повноцінно

Озимі в «ПАЕК» розвиваються стрімко, але повноцінно

Озимий ячмінь на полях компанії ТОВ «СП «ПАЕК» уже має сформований прапорцевий листок. До кінця квітня очікується вихід колосу, а через 35-40 днів треба бути готовими до жнив.

Про це повідомив власник компанії, аграрій Юрій Кормишкін після планового огляду стану озимих в господарствах агрохолдингу, інформує пресслужба компанії.

«Незважаючи на посушливу осінь, відносно теплу зиму без значних опадів та дуже ранню весну з аномально високими температурними показниками, стан озимих в нашому агрохолдингу дуже добрий, рослини хоч і стрімко, але повноцінно розвиваються і показують гарний потенціал. Загалом по господарствах ми маємо сходи озимих культур на рівні 99%. Наразі їх подальший розвиток та віддача залежать від планових обробітків та погодних умов»,

– розповідає Юрій Кормишкін.

Аграрій зазначає, що для озимих культур опади, які випали останніми тижнями на Миколаївщині, були вкрай необхідні саме на цій стадії росту.

«На півдні уже була критична ситуація з вологою. Рослини використали практично увесь запас вологи в ґрунті для свого росту. Випали опади: подекуди 30-40 мм, а в інших районах – всього 8 мм, що вкрай мало. Тож уважно слідкуємо за станом ячменю та інших озимих, проводимо підживлення спеціальними наборами мікроелементів для розвитку. Наразі також відпрацьовуємо фунгіцидний обробіток, бо там де волога, можливий і розвиток хвороб»,

– додав Юрій Кормишкін.

Нагадаємо, цвітіння ріпаку на півдні розпочалося на місяць раніше.