На шляху до точного землеробства: компанія A.G.R. Group розпочала перехід на точні сигнали корекції
Компанія A.G.R. Group в ході впровадження систем точного землеробства вже розпочала перехід на точні сигнали корекції (2,5 – 4 см) для власної техніки – тракторів John Deere, Case та обприскувачів Berthoud Raptor.
Про це повідомили в компанії.
Як зазначається, для техніки, на якій встановлено обладнання John Deere, використовується сигнал корекції SF3 з точністю 3 см, а для техніки зі встановленим обладнанням Trimble – CenterPoint RTX з точністю 3,8 см.
«Раніше ми використовували технології, які робили розходження 15 – 20 см. З розвитком технологій ми зрозуміли, що водіння треба робити більш точним. Точні сигнали корекції дозволять нам не псувати зерно та не ущільнювати ґрунт. З часом ми плануємо впроваджувати технології, які дозволяють вносити точну кількість добрив з урахуванням особливостей ґрунту та, загалом, роблять процеси вирощування та збору рослин максимально точним та високотехнологічним», – розповів головний агроном A.G.R. Group Олександр Аракелян.
Технології точного водіння забезпечують високоякісні польові роботи при будь-якій видимості (ніч, туман та ін.), різке зниження відсотку пересіву та подвійної обробки ЗЗР. Окрім того, основна мета впровадження точного водіння – це скорочення витрат компанії за рахунок:
- позиціонування та навігації сільськогосподарської техніки;
- моніторинг метеорологічних умов;
- захисту рослин;
- технічного контролю стану та роботи сільськогосподарської техніки;
- контролю кількості і якості врожаю на всіх стадіях збору і зберігання.
«Впровадження точного землеробства має відбуватися поетапно, з тестуванням та впровадженням пілотних проєктів. Зараз на ринку багато продуктів, які пропонують елементи точного землеробства, які ще не доведені до ідеалу для їх використання в сільському господарстві. Проте вони постійно вдосконалюються. На даний момент для нас важливо впровадити такі продукти, від яких буде найбільша ефективність та рентабельність» – зазначив керівник відділу впровадження та моніторингу технологій Сергій Хаблак.
Додати коментар