Агрономія
Головне:
Агрономія

На ринку з’явиться нова екологічна технологія боротьби із сисними шкідниками

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія Syngenta розробила нову технологію боротьби з комахами, яка, за словами представників компанії, допоможе фермерам ефективно та екологічно захищати свої посіви від пошкодження сисних шкідників, пише Successful Farming.

Сисні шкідники, включаючи попелиці, білокрилки, цикадові, кліщі, клопи, знищують фрукти та овочі, а також багато орних культур.

«Спіропідіон безпечний для природних корисних комах та запилювачів і пропонує фермерам новий інструмент для програм комплексної боротьби зі шкідниками (ІПМ)», – зазначають в компанії.

Це інноваційний препарат, що допомагає посівам зсередини захищати весь організм рослини від сисних шкідників.

Головною перевагою винаходу президент глобальної системи захисту сільськогосподарських культур Syngenta Джон Парр називає відсутність негативного впливу на природу і ефективну дію на шкідників.

Перша глобальна реєстрація рецепту препарату, що містить спіропідіон, була отримана в Гватемалі у вересні 2020 року. випуски препаратів, що містять спіропідіон, заплановані також у Парагваї та Пакистані у 2021 році, а також у Бразилії у 2023 році. В ЄС продажі планують запустити у 2022-23 роках.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ