Агрономія

На Миколаївщині виставлять на аукціон 5 тис. га держземель

На Миколаївщині виставлять на аукціон 5 тис. га держземель

У Миколаївській області землевпорядники включили до переліку інвестиційно привабливих земель, права оренди на які можуть бути продані на аукціоні, 201 земельну ділянку за межами населених пунктів.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Інвесторам запропонують взяти у користування землі сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею близько 5,0 тис. гектарів. З початку 2016 року землевпорядники включили до переліку п’ять ділянок площею 251 гектар.

«Найбільшу кількість земель можуть виставити на аукціони у Березанському (29 ділянок площею 1 101,08 га), Єланецькому (25 ділянок площею 426,63 га) та Баштанському (20 ділянок площею 664,24 га) районах Миколаївської області», — зазначено у повідомленні.

У землевпорядній службі регіону в ході конкурсного відбору вже частково визначили виконавців земельних торгів. Організатори забезпечать підготовку до продажу прав оренди на 98 земельних ділянок загальною площею 2,2 тис. гектарів.

На 16 березня 2016 року заплановано провести земельні торги та передати в оренду п’ять земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальна площа земель, розташованих на території Єланецького району, становить 48,42 гектара. У Вознесенському районі Миколаївської області також планується оголосити проведення земельних торгів з продажу прав оренди на п’ять земельних ділянок площею 184 га.

Нагадаємо, на земельних аукціонах у 2015 році миколаївські землевпорядники передали в оренду інвесторам 331,33 га земель. Місцеві бюджети щорічно отримуватимуть майже 256,22 тис. грн. орендної плати.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!