Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

На Львівщині карантин не завадить вчасному початку польових робіт, - фермер

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Попри суворий карантин, оголошений для запобігання поширенню коронавірусу, ТЗОВ «Агро Компанія Надія» польові роботи розпочне за планом – цього тижня.

Про це AgroTimes повідомив виконавчий директор компанії Тарас Ковальський.

«У польові роботи карантин не вносить жодних коригувань. Коли, приміром, оператор трактора виходить в поле, він не має ризику заразитись коронавірусом, бо фактично контактує лише з рослинами», – додав Тарас Ковальський.

Крім того, за його словами, протягом останнього тижня в господарстві фіксують сплеск продажів продуктів борщового набору.

 «Через необхідність дотримання заходів безпеки ми на сьогодні не можемо розвивати якісь глобальні бізнесові процеси, втім, є для нас і позитивні моменти: ціни та попит на нашу продукцію зросли, тому наразі у нас сплеск продажів і замовлень, – розповів Тарас Ковальський. – Маємо власну логістику, тож здійснюємо регулярні безперебійні доставки нашої продукції. Крім того, це дає змогу ефективніше дотримуватись заходів безпеки, адже наші співробітники практично не контактують зі сторонніми людьми і мінімально – між собою».

За його словами, українські овочівники певною мірою опинилися у виграші від ситуації і на це є вагомі причини. З початку року в Україні спостерігалося зростання імпорту овочів, зокрема, завозилось багато білоруської картоплі, що опускало ціни на вітчизняну продукцію. У такій ситуації українські овочівники не відчували себе господарями на внутрішньому ринку. Наразі ж через закриття кордонів ускладнився імпорт, а тому ціни та попит на українську продукцію зросли. 

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!