Агрономія

На Луганщині вживають запобіжні заходи щодо обігу фальсифікованого насіння

За зверненням сільгоспвиробників Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводить роботу з вивчення насіннєвої документації на придбане насіння та відбору контрольних проб (зразків) з метою визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу на відповідність раніше виданої супровідної документації.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Під час здійснення заходу державні інспектори у сфері насінництва та розсадництва відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» перевіряють насінницьку документацію, складають відповідні акти, відбирають контрольні проби (зразки) придбаного насіння і відправляють їх до незалежної акредитованої лабораторії.

З підсумками заходу суб’єкт господарювання отримує протокол випробувань та порівняні результати аналізу посівних якостей насіння.

«Ці заходи в першу чергу спрямовані на запобігання обігу контрафактного та фальсифікованого насіння, на захист аграріїв від придбання неякісного насіннєвого матеріалу і отримання якісного та доброго врожаю», – йдеться в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!