Агрономія
Головне:
Агрономія

KWS побудує насіннєвий завод в Україні

KWS побудує насіннєвий завод в Україні

Компанія “КВС-Україна” розпочинає будівництво найсучаснішого комплексу з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону. Саме тому для нас є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. Нові потужності в південно-західній частині країни дозволять розширити існуючі можливості, збільшать переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння, та стануть невід’ємним елементом постачання високоякісного насіння.

 

“Ідея будівництва нового заводу з кондиціювання насіння в Україні з’явилася давно. Але саме німецький виважений підхід, зважування всіх “за” та “проти”, вибір ділянки та переговори з міською громадою зайняли стільки часу”, – розповідає Генеральний директор ТОВ “КВС-Україна” Олександр Федоров, – “Ми дуже вдячні Міському голові Михайлу Сімашкевичу за те, що прийняв нас у цьому чарівному місті, а також за його допомогу та підтримку”.

 

Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік на першому етапі передбачається ввести в експлуатацію вже в вересні-жовтні цього року. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва. Розмір земельної ділянки забезпечує збільшення потужностей в разі необхідності.

 

“Завод в Кам’янець-Подільському буде обладнано надсучасним обладнанням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На заводі постійно працюватиме 30 робітників та близько 50 плануємо залучати в сезон”, – повідомив Олександр Прус, начальник виробництва відділу насіння кукурудзи та олійних культур ТОВ “КВС-Україна”.

 

 

AgroTimes.net

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали