Агрономія
Головне:
Агрономія

Компанія «Українські мінеральні добрива» розширює мережу складів по Україні

Компанія «Українські мінеральні добрива» розширює мережу складів по Україні, щоб бути представленою у всіх регіонах і працювати ефективніше.

Про це кореспонденту журналу The Ukrainian Farmer розповів Олександр Кравець, генеральний директор компанії «Українські мінеральні добрива» (УМД).

«Більшість споживачів прагнуть укладати договори на постачання добрив безпосередньо з виробником, — зазначив він. — Наявність складів у регіонах дозволяє агровиробникам мінімізувати витрати на логістику та послуги посередників».

Наразі компанія має близько 29 складів по Україні, сформувала команду менеджерів із продажу. «Українські мінеральні добрива» працює з усіма агровиробниками, незалежно від розміру замовлення.

«Агрохолдингам добрива відвантажуємо вагонами. А от перший наш покупець приїхав на позашляховику і справив на мене незабутнє враження своєю підкованістю в застосуванні добрив, — розповів Олександр Кравець. — Він формує склад добрив для кожного поля на основі результатів аналізу ґрунту та погодно-кліматичних умов сезону».

Фахівець додав, що проактивні аграрії здатні допомогти виробнику добрив бути ефективнішими для них. Тому компанія й надалі тісно співпрацюватиме з підприємствами, які досліджують її добрива, аналізують і надають правдиві, обґрунтовані дані.

Нагадаємо, УМД удосконалить гранули добрив для кращого розподілення їх на полі.

Журнали