Агрономія
Головне:
Агрономія

Компактор SWIFTER має ідеальне співвідношення ціни та якості, – фермер

Фермерське господарство «Росток» уже три сезони має в користуванні 8-метровий компактор SWIFTER SO 8000F виробництва компанії BEDNAR, яким готують площі під сівбу кукурудзи, соняшнику та цукрового буряка.

Про це AgroTimes розповів голова ФГ «Росток» Олег Бутенко.

За його словами, вирішальними у виборі були співвідношення ціни та якості і самого агрегата, і запчастин на нього, а також якість виконуваної ним роботи.

«Працюємо агрегатом на глибину сівби кожної культури. Під буряк – 3-4 см, під соняшник і кукурудзу – 6 см. Важливо, що компактор добре тримає глибину по всій площі, тож дуже задоволені його роботою», – зазначив Олег Бутенко.

Через посухи в господарстві дещо змінили технологію – на частині площ оранку замінили на глибокорихлення, щоб збити плужну підошву. Глибокорозрихлювач придбали також виробництва BEDNAR. А культиватором SWIFTER працюють лише після оранки.   

«Продуктивність агрегата залежить від потужності трактора. У нас він агрегується з трактором New Holland Т84 10 на 410 к.с. і робить в середньому 100 га за зміну. Середня швидкість руху – 12-14 км/год.  Міняли поки що лише робочі органи – ані з доставкою запчастин, ані з заміною не було проблем. До того ж ціни на них демократичні», – додав фермер.

Нагадаємо, отримати дружні сходи допоможе передпосівний компактор SWIFTER.