Агрономія

HarvEast збільшив зрошувальні площі на Київщині на 165 га

HarvEast збільшив зрошувальні площі на Київщині на 165 га

У травні 2023 року HarvEast збільшив зрошувальні площі на Київщині на 165 га. Тепер під поливом в київському активі агрохолдингу загалом 520 га землі. На новій ділянці встановлені три дощувальні системи Western. Вартість проекту становить $365 тис.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Масштабування зрошення відбулося в рамках реалізації багаторічної стратегії HarvEast щодо розвитку насіннєвого напрямку. Цього року переважна більшість зрошувальних земель у Київській області відведена під вирощування насіннєвої кукурудзи – 82%. Ділянки гібридизації соняшника займають біля 15% поливних площ, 3% засіяні соєю.

«Попри повномасштабну війну в Україні, тимчасову окупацію активу HarvEast у Донецькій області, втрату доступу до насіннєвого заводу під Маріуполем та більше ніж 1 500 га зрошення на Донеччині, ми продовжуємо інвестувати у високо маржинальні агро напрямки. Впевнений, що тільки такий підхід може стати запорукою виживання українського аграрія в поточних обставинах. В пріоритеті у нас, як і раніше, розвиток партнерства із насіннєвими компаніями для вирощування високоякісного насіння на полях під поливом», – зазначив генеральний директор HarvEast Дмитро Скорняков.

Нагадаємо, HarvEast Holding посіяв нішеві культури на Київщині.