Агрономія

Група «Агротрейд» завершила найскладнішу посівну в умовах бойових дій

Група «Агротрейд»

У чотирьох областях України: Сумській, Чернігівській, Полтавській і Харківській, де працює Група «Агротрейд», проходили або все ще тривають бойові дії. Тож цьогоріч співробітники компанії стали учасниками найнапруженішої боротьби за врожай в історії незалежної України.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«Протягом цих 95 днів повномасштабної війни наші плани постійно змінювалися. Управління здійснювалось оперативно, відповідно до доступу до полів, можливостей співробітників, постачальників і підрядників виконувати свої зобов’язання, – не було жодного стандартного рішення, яке можна було б застосувати зараз, – розповідає директорка з операційної діяльності Групи «Агротрейд» Олена Ворона. – Доводилось працювати з людьми дуже тісно, допомогати знайти рішення коли немає однозначних відповідей і немає можливості гарантувати безпеку. Ми оперативно знаходили та запроваджували нові методики, щоб не наражати людей на небезпеку. Адже з першого дня головними нашими завданнями було зберегти життя людей та провести посівну на максимальній території, з чим ми успішно впорались».

Труднощі, з якими зіштовхнулася компанія, не схожі ні на що, з чим доводилось працювати раніше: частина території в окупації, заміновані поля та дороги, снаряди, збої в поставках через бойові дії, а також ймовірність обстрілів, які можуть відбутися в будь-який момент.

Проте завдяки злагодженій та місцями героїчній роботі співробітників компанії, всі ці труднощі подолали, та вже скоро Україна матиме новий врожай.

Загалом структура посівних площ Групи «Агротрейд» цього року складається з:

  • озимої пшениці – 19,3 тис. га;
  • кукурудзи – 15,6 тис. га;
  • соняшнику – 11,7 тис. га;
  • ріпаку – 7,6 тис. га;
  • сої – 3,1 тис. га;
  • ярої пшениці – 1,4 тис. га;
  • гірчиці – 747 га.

Раніше ми повідомляли, снаряди були на 95% полів групи «Агротрейд» на Чернігівщині.