Агрономія

Гліфосат продовжує зростати в ціні

Гліфосат продовжує зростати в ціні

У 2017 році подорожчають всі пестициди, особливо це торкнеться наймасовішого гербіциду суцільної дії – гліфосату, який може вирости в ціні приблизно на третину.

«З початку року гривня активно втрачає позиції, що не може не відбитися на тих, хто імпортує пестициди за валюту, тому що період активних закупівель пестицидів за кордоном вже почався, – зазначив аналітик ринку засобів захисту рослин ІА «Инфоиндустрия» Ігор Герасименко. – За короткий проміжок часу гривня подешевшала на 15% і може на цьому не зупинитися. У зв’язку з цим очікується подорожчання всіх імпортних препаратів».

Подорожчання гліфосату викликано зростанням цін на гліфосат в Китаї, який є основним виробником і найбільшим постачальником цього гербіциду до України.

Варто також врахувати, що подорожчання торкнеться не тільки постачальників генеричного продукту, але й мультинаціональних компаній, чиє виробництво цього гербіциду частково розташоване в Китаї.

«Технічний гліфосат у Китаї за 2016 рік подорожчав на 33% і продовжує нарощувати ціну. Станом на кінець року вартість кілограма технічного гліфосату в Китаї становить $3,65»? – підкреслив експерт.

Инфоиндустрия

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!