Агрономія

FMC та Лімагрейн презентували інноваційну технологію захисту соняшнику від бур‘янів

FMC та Лімагрейн презентували інноваційну технологію захисту соняшнику від бур‘янів

Компанії FMC та Лімагрейн підписали глобальний договір щодо співпраці і вже цього року пропонують аграріям комплексну інноваційну технологію захисту соняшнику від бур‘янів. Вона передбачає застосування післясходового гербіциду Експрес Голд 75, ВГ від FMC на спеціалізованих гібридах селекції Лімагрейн. На сьогодні така технологія є найефективнішою та найдоступнішою на українському ринку.

Про це розповіли фахівці двох компаній-пертнерів у ході прес-конференції. 

«Головна перевага технології в нинішніх умовах – її доступність і стосовно ціни, і наявності на ринку. Придбати таку комплексну пропозицію без проблем можуть і дрібні фермери, і великі компанії. Тоді як, наприклад, класична технологія передбачає застосування ґрунтових гербіцидів, що нині в дефіциті, а вартість наявних позицій дуже висока», – зазначив Денис Каназірський, продукт-менеджер з розвитку соняшнику компанії «Лімагрейн Україна».

Так, технологія із застосуванням Експрес Голд 75, ВГ на основі діючих речовин трибенурон-метил і трифенсульфурон-метил дає змогу не застосовувати ґрунтові гербіциди і має низку переваг:

  • післясходовий контроль усіх наявних дводольних бур’янів у посівах соняшнику, а також пригнічення злакових бур’янів на початкових фазах розвитку;
  • без післядії на наступну культуру в сівозміні;
  • висока економічна рентабельність у порівнянні з іншими технологіями;
  • гнучкість застосування – від 2 до 8 листків культури.

На сьогодні під Експрес-технологію компанія Лімагрейн пропонує шість спеціалізованих гібридів (ЛГ59580, ЛГ50479 СХ, ЛГ50529 СХ та новинка 2021 року ЛГ 50559 СХ). Ще два гібриди (ЛГ50549 СХ та ЛГ50779 СХ) очікуються на ринку цього року.

Як показали результати застосування технології в Україні, урожайність соняшнику на Харківщині, Кіровоградщині, Запоріжжі, Дніпропетровщині, Одещині, Луганщині становила від 31 до 41 ц/га. 

«Важливо, що більшість наших виробничих потужностей розташовані в Європі та Південній Амерці, тому ми не очікуємо дефіциту наших препаратів через проблеми, які зараз виникають, напрклад, в країнах Азії», – зауважила Альона Желеф, спеціаліст із маркетингових комунікацій компанії FMC.