Агрономія

Експортні ціни на українську пшеницю тріумфально зростають

Експортні ціни на українську пшеницю тріумфально зростають

Експортні ціни на українську пшеницю продовжують своє тріумфальне зростання разом із цінами на іншу пшеницю з Причорномор’я.

Основною причиною цього є високий попит з боку імпортерів – Єгипту, Індонезії, інших країн, пише в газеті «АгроМаркет» доцент кафедри біржової діяльності і торгівлі НУБіП Любов Панкратова.

За її словами, Індонезія, яка останнім часом нарощує обсяги споживання пшениці й виходить у лідери серед її імпортерів, віддає перевагу саме пшениці чорноморського походження проти австралійської, що раніше була на індонезійському ринку. Насамперед це пов’язано з конкурентоспроможністю цін.

Відтак за останній місяць ціни додали $6-10, і українська пшениця з умістом білка 11,5% торгувалася за цінами $195-197 $/тонна, фуражна – 191-194 $/тонна на умовах поставки FOB у березні-квітні, що є ціновим максимумом за останніх два роки.

Водночас внутрішні ціни на лінійних елеваторах у гривневому еквіваленті дещо присіли – мінус 50-100 грн/тонна з огляду на укріплення позицій української гривні на валютному ринку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!