Агрономія

ДСВ виводить на ринок дев’ять нових продуктів у сегменті озимих культур

ДСВ виводить на ринок дев’ять нових продуктів у сегменті озимих культур

Щороку селекція ДСВ розширює свій портфель новими, інноваційними сортами та гібридами. В сезоні озимих 2024 року ДСВ в Україні представить ринку 9 нових продуктів: 4 гібриди озимого ріпаку, 3 сорти озимої пшениці і 2 сорти озимого ячменю.

Про це повідомили в компанії.

Варто відмітити, що за останні роки це найбільша кількість новинок, які компанія одночасно виводяться на ринок в сезоні озимих культур. Даний факт є свідченням того, що селекція ДСВ активно працює над створенням інноваційних продуктів, які відповідають потребам сучасного агровиробництва.

В розрізі продуктів на ринку озимого ріпаку в сезоні 2024 року з’являться: ФАМУЛУС, РОМЕО, ЮРЕК, ДЕСПЕРАДО. Нові гібриди є вдосконаленим продовженням генетики вже існуючих продуктів. Вони спрямовані на посилення резистентності до нетипових погодних умов, а також хвороб і шкідників, що прогресують, в більшості, по причині не типових змін клімату.  

В продуктовій лінійці озимих пшениць з‘являться: СКІФІЯ, ПЕТРОС, ДЕБІАН. Це сорти з ранньостиглим та середньораннім періодом дозрівання, які, згідно наших досліджень, завдяки новим генетичним транслокаціям є більш резистентними до біотичних та абіотичних стресів.

В продуктовій лінійці озимого ячменю з‘являться: ВІОЛА та ЮЛІЯ. Сорти, що в своєму геномі мають ряд ключових агрономічних характеристик. Це дає їм можливість бути економічно ефективними, вони піднімають стандарти вирощування озимого ячменю на новий рівень.

І новинки, і давно знані продукти можна придбати у офіційних дистриб’юторів насіння ДСВ – Ерідон та Агросем.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!