Агрономія

ДСВ виводить на ринок чотири нові гібриди озимого ріпаку

Щороку селекція ДСВ розширює свій портфель новими інноваційними сортами та гібридами. В сезоні озимого ріпаку 2022 року ДСВ в Україні представить ринку 4 нових гібриди озимого ріпаку – ДЮК, КРОКОДИЛ, ДІПЛО, ДАКС КЛ.

Про це AgroTimes повідомили в пресслужбі компанії.

Як зазначається, за останні роки це найбільша кількість новинок озимого ріпаку, які одночасно виводяться на ринок компанією в одному сезоні. Це свідчить про те, що селекція ДСВ активно працює над створенням інноваційних гібридів, що відповідають саме потребам сучасного агровиробництва.

Нові гібриди є вдосконаленим продовженням генетики вже існуючих продуктів. Вони спрямовані на посилення резистентності до нетипових погодних умов, а також хвороб і шкідників, що прогресують останнім часом на території України. Наприклад новинка – гібрид озимого ріпаку КРОКОДИЛ КР має генетичну стійкість до Кили Капусти (Clubroot) – хвороби, яка активно поширюється останніми роками та завдає значної шкоди посівам в умовах Західної України.

На сьогоднішній день єдиним ефективним способом боротьби з хворобою є висівання генетично стійких гібридів.

Селекція – це основа діяльності ДСВ. 29% працівників, що працюють в компанії, працюють в селекції(RnD) і їх основним завданням є безперервне створення сортів та гібридів, що максимально адаптовані до викликів сучасних погодних умов та потреб клієнта. Саме тому щороку в своєму портфелі ми маємо набір нових інноваційних продуктів.

ДСВ – Інновації для Вашого успіху!