Агрономія
Головне:
Агрономія

Дохід від виробництва насіння вищий, ніж товарних культур, - думка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Рентабельність виробництва насіння в Україні значно вища, ніж виробництва товарних культур (під зерно або під переробку).

Так, за розрахунками Насіннєвої асоціації України, 1 га товарної кукурудзи приносить фермеру приблизно 1200 дол. США, тоді як у разі вирощування кукурудзи на насіння 1 га може принести у 9-10 разів більше прибутку.

Наразі під товарну кукурудзу в Україні зайнято близько 5 млн га земель, тоді як під кукурудзу на насіння – близько 24 тис. га.

За оцінками асоціації, Україна щорічно може виробляти та експортувати близько 1 млн посівних одиниць насіння кукурудзи, що дорівнює приблизно 100 млн дол. США у грошовому вимірі та значно прибутковіше, ніж експорт кукурудзи на зерно.

“В Україні на даний момент формується сильна насіннєва галузь: так, не лише українські, але й багато європейських насіннєвих компаній мають повний цикл виробництва, включаючи експорт насіння (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна», «КВС – Україна», «Євраліс Семанс Україна», «Сингента», «Байєр» та ін.)”, – зазначила виконавчий директор Насіннєвої асоціації Сюзана Григоренко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!