Агрономія

Corteva Agriscience пакуватиме насіння за інноваційною технологією

Corteva Agriscience пакуватиме насіння за інноваційною технологією

Компанія Corteva Agriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, впроваджує в Україні нову технологію пакування насіння Easy Open для своєї продукції бренду Brevant.

Пакування за допомогою новітнього методу здійснюється на насіннєвих заводах компанії в Європі, зокрема, й на українському підприємстві «Стасі Насіння» на Полтавщині, повідомили в компанії.

Easy Open – це інноваційна технологія, що передбачає відкривання мішків із насінням безпечним способом завдяки спеціальній розривній смужці в нижній частині.

Цей спосіб дозволяє легко висипати насіння, запобігає потраплянню залишків паперу та інших частинок пакування до сівалок, а також убезпечує агрономів та працівників виробництва від порізів, зауважили в Corteva Agriscience.

Крім того, мішки насіння бренду Brevant будуть захищені голограмою ідентифікації IZON, яка дозволяє легко перевірити оригінальність придбаної продукції.

Цей додатковий засіб захисту, який був представлений в Україні в 2010 році для насіння бренду Pioneer, унеможливлює повторне використання захисної етикетки і відтак – захищає від підробки.

Нагадаємо, що Corteva Agriscience в липні 2018 року презентувала вою мультибрендову стратегію розвитку насіннєвого бізнесу та анонсувала вихід бренду Brevant на український ринок.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!