Агрономія

Ціни на карбамід в Україні переживають падіння

Ціни на карбамід в Україні переживають падіння

Ціни на карбамід ‒ найпопулярніше добриво в Україні ‒ перебувають на дні. Пожвавлення на цьому ринку традиційно відбудеться не раніше середини липня.

В Україні імпортний карбамід пропонується по 7,2‒7,4 тис. грн./тонна, CPT/EXW. За даними ІА «Инфоиндустрия», як український, так і імпортний товар пропонується великими трейдерами дешевше ‒ відзначена ціна 7 тис. грн./тонна, CPT.

Минулий тиждень на світовому ринку карбаміду був стабільний. Незначне зниження цін на добриво спостерігалося лише в деяких регіонах.

На Чорному морі ціна на прильований і гранульований карбамід знизилася на $2-3/тонна, і станом на 21 червня перебуває в діапазоні $188-192/тонна, FOB.

Доступний об’єм, близько 40 тис. тонн, як і раніше залишається тільки у «Дніпроазоту», але попиту на товар немає.

«Попит на продукт залишається низьким, проте й вільних об’ємів також немає. Незважаючи на це, більшість учасників ринку з нетерпінням очікують на новий індійський закупівельний тендер. Швидше за все, середня ціна на тендері буде нижчою мінімум на $8-10/тонна, FOB», ‒ вважає Сергій Ничік, аналітик ринку мінеральних добрив ІА «Инфоиндустрия».

Инфоиндустрия

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!