Агрономія
Головне:
Агрономія

Через дощі HarvEast вносить добрива і ЗЗР дронами

Цього року через інтенсивні виникають труднощі із обробкою посівів, адже техніка не може зайти в поле. Відтак в агрохолдингу HarvEast знайшли рішення – добрива і ЗЗР вносять дронами.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

«Здається, ще недавно БПЛА були для нас дивиною, але вже сьогодні вони вірно служать аграріям поряд з тракторами та іншою технікою. Прогрес незворотній», – ідеться в повідомленні.

За словами Руслана Мазуренка, директора ДП «Ілліч-Агро Донбас», що входить в структуру HarvEast Holding, через тривалі опади земля в полях перенасичена вологою. В таких умовах неможливо використовувати стандартні і звичні для всіх методи внесення засобів захисту рослин.

«У той час, як наземні обприскувачі стоять і чекають сухої погоди, їм на допомогу прийшли нові технології, передові і сміливі рішення. Ми в ДП «Ілліч-Агро Донбас» знайшли вихід і в дощову погоду для внесення добрив застосовуємо дрони. Плюси у використанні БПЛА для обприскування – точність внесення речовини і оперативність. У найближчому майбутньому агродрон стане таким же необхідним, як культиватор або комбайн, а ми вже сьогодні активно його застосовуємо і розвиваємо цей напрямок», – зауважив Руслан Мазуренко.

Нагадаємо, на полях Ristone Holdings подекуди випала потрійна норма опадів, а «Альфа-Агро» на Херсонщині коригує систему внесення ЗЗР.

Журнали