Агрономія

БТУ-ЦЕНТР ушосте представив Україну на міжнародному заході ABIM

БТУ-ЦЕНТР ушосте представив Україну на міжнародному заході ABIM

Компанія БТУ-ЦЕНТР взяла участь у щорічній зустрічі представників галузі біоконтролю (ABIM). У заході взяли участь 1550 делегатів із 53 країн світу. Протягом трьох днів виступили 52 спікери.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

З 2017 року це вже шоста участь компанії БТУ-ЦЕНТР, але вперше в історії організатори самі запросили українського виробника поділитися досвідом зі світовою спільнотою галузі біотехнологій.

Під час першої сесії «Інновації для IPM та біоконтролю» керівник міжнародного департаменту БТУ-ЦЕНТР Дмитро Яковенко представив міжнародній спільноті препарат Липосам – прилипач, який запобігає змиванню пестицидів і покращує стійкість рослин до стресу.

«Це багатофункціональний біологічний засіб, сумісний з усіма водорозчинними добривами, засобами захисту рослин, регуляторами росту та біопрепаратами. Липосам внесений до європейського реєстру препаратів, дозволених до використання в органічному землеробства, інституту FIBL, а минулого року отримав сертифікацію BVL у Німеччині», – зазначив Дмитро Яковенко.

На конференції ABIM також був розміщений стенд БТУ-ЦЕНТР, де представники компанії надавали консультації. За три дні конференції команда БТУ-ЦЕНТР провела 110 зустрічей з представниками індустрії біозахисту з різних куточків світу. Зокрема, українська делегація скористалася можливостями міжнародного форуму, щоб вкотре донести світу правду про розв’язану росією війну проти України.

«Україна сьогодні використовує будь-які канали комунікації для поширення достовірної інформації про російську агресію – від офіційних дипломатичних контактів на рівні зовнішньополітичних відомств до Євробачення та спортивних змагань. Ми розуміємо, що ABIM – це не просто галузевий захід, але й величезна міжнародна платформа, тому неодмінно треба скористатися шансом розповісти світовому співтовариству про події, які мають місце в нашій країні», – сказав генеральний директор БТУ-ЦЕНТР Владислав Болоховський.