Агрономія
Головне:
Агрономія

Bayer у своїх розробках керується даними цифрової аграрної платформи

Bayer у своїх розробках керується даними цифрової аграрної  платформи

Компанія Bayer у свій процес досліджень та розробок нових продуктів інтегрує дані провідної в галузі цифрової аграрної платформи Climate FieldView, що нині використовується на понад 60 млн га у всьому світі. З них 1,5 млн га припадає на Україну. 

Про це AgroTimes повідомляє пресслужба Bayer.

Зв’язок з цими гектарами, зокрема, інформація про реєстрацію сівалок, обприскувачів та комбайнів, допомагає фермерам ухвалювати рішення та вдосконалювати свої моделі для оптимізації врожайності.

Bayer у свою чергу використовує ці дані для аналізу ефективності впровадження ключових продуктів, які розробляє компанія.  

Також помічник для висіву FieldView Seed Advisor допомагає фермерам підвищувати продуктивність, оптимізуючи норми висіву насіння. На сьогодні платформа «живиться» від понад 6,9 млн точок даних з більш ніж 8 600 гібридами на більш ніж 70 тис. полів у всьому світі. 

Нагадаємо, Bayer комерціалізувала десять нових засобів захисту рослин та підготувала до запуску три інноваційні біотехнологічні продукти. Крім того, компанія розробила перший у світі змішаний сорт сої, а також працює над розробкою нових перспективних біопрепаратів для фермерів.

Журнали