Агрономія

Агрофірма «Ольвія» на Запоріжжі має намір нарощувати площі під озимими

В умовах частих посух агрофірма «Ольвія» на півдні Запорізької області під озимі зернові та технічні культури щороку відводить до 70% площі і за можливості має намір збільшувати їх частку.

Про це AgroTimes розповів директор ТОВ АФ «Ольвія» Анатолій Тиховод.

«Якщо рахувати і озимі ріпаки, і гірчицю, то разом із зерновими на озимий клин у нас припадає приблизно 70%, а під ярі, відповідно, 30%. Обираємо саме таке співвідношення, тому що озимі культури в наших над посушливих умовах дають кращі врожаї», – зазначив фермер.

За його словами, у групі господарств, якими керує Анатолій Тиховод, мають намір по можливості збільшувати площі під озиминою до 90%.

«Головна проблема озимих у нашому регіоні полягає в тому, що не щороку вдається отримати сходи. Якщо ж сходи отримали, то ці культури в наших умовах сіяти більш виправдано і з агрономічної, і з економічної точки зору», – додав Анатолій Тиховод.

Нагадаємо, підживлення озимих в АФ «Ольвія» за можливості здійснюють протягом усієї зими. Як повідомлялося, озимі на півдні Запоріжжя можуть постраждати через морози й відсутність снігу.