Агромаркет

Змінено склад Фармацевтичної ради при Держпродспоживслужбі

Змінено склад Фармацевтичної ради при Держпродспоживслужбі

Держпродспоживслужба разом із зацікавленими сторонами розпочала роботу над удосконаленням механізму державної реєстрації ветеринарних препаратів.  

Про це заявив перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук.

За його словами, в Держпродспоживслужбі створена робоча група з розробки пропозицій щодо внесення змін до діючої нормативної бази щодо здійснення державної реєстрації ветеринарних препаратів.

Крім того, потребувало вирішення і питання збалансування складу Фармацевтичної ради при Держпродспоживслужбі, зауважив Андрій Жук.

«Донедавна у складі ради були представлені здебільшого виробники та дистриб’ютори ветеринарних препаратів, що спричиняло конфлікт інтересів при здійснені державної реєстрації, ‒ наголосив чиновник. ‒ Зараз внесені зміни до складу Фармради, і ці невідповідності усунуто. До нового складу Фармацевтичної ради включені представники інститутів, які здійснюють реєстрацію, компетентного органу та Громадської ради при Держпродспоживслужбі».

Держпродспоживслужба також ініціює відновлення ліцензування продажу та виробництва ветеринарних препаратів в Україні. Поки ж для боротьби з контрафактними, підробними та контрабандними ветпрепаратами підвідомчі Держпродспоживслужбі інститути здійснюють щомісячний моніторинг, зокрема, і через інтернет, щодо наявності в обігу незареєстрованих ветеринарних препаратів.

«На підставі звітів інститутів за результатами моніторингу ми звертаємося до регуляторної служби з проханням надати Держпродспоживслужбі дозвіл на здійснення позапланових перевірок для вилучення з обігу нелегальних препаратів і застосування інспекторських заходів щодо недобросовісних суб’єктів господарювання», ‒ додав Андрій Жук.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!