Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Змінено порядок надання документів великого платника податків в електронній формі

Міністерство фінансів України затвердило зміни до Порядку надання документів великого платника податків в електронній формі при проведенні документальної перевірки наказом № 561 від 15.09.2020 р.

Про це AgroTimes повідомила сертифікований аудитор, керуючий партнер Аудиторської компанії «Міжнародна правова безпека» Тетяна Паєнтко.

«У другому розділі коментованого порядку зазначено, що великі платники податків повинні мати програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку і формування електронних документів у форматі, визначеному порядком, мати доступ до мережі Інтернет для відправки/отримання інформації по електронній пошті, отримані у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг  кваліфіковані сертифікати відкритих ключів посадових осіб юридичної особи, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та/або кваліфікованої електронної печатки (за наявності)», – зазначила експерт.

За її словами, великим платникам податків варто звернути увагу, що вони зобов’язані надавати електронні документи на запит контролюючого органу не пізніше двох робочих днів з дня надходження запиту.

Раніше повідомлялося, що в усіх областях України запрацюють робочі групи з вирішення податкових питань фермерів.