Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Затверджено порядок імпорту біологічних контрольних і шкідливих організмів

Затверджено порядок імпорту біологічних контрольних і шкідливих організмів

Уряд затвердив порядок імпорту біологічних контрольних та шкідливих організмів.

Відповідна постанова «Про затвердження Порядку імпорту біологічних контрольних організмів для проведення наукових досліджень або біологічного контролю та шкідливих організмів, які завозяться для науково-дослідних цілей» від 11.01.2017 № 144 опублікована на Урядовому порталі.

Порядком визначається процедура ввезення в Україну біологічних контрольних організмів для проведення наукових досліджень або біологічного контролю та шкідливих організмів, які завозяться для науково-дослідних цілей.

Зокрема вказується, що імпортні біологічні контрольні організми для проведення наукових досліджень або біологічного контролю та шкідливі організми, які завозяться для науково-дослідних цілей, повинні супроводжуватися оригіналами фітосанітарних сертифікатів.

Так, щоб імпортувати біологічни контрольний та шкідливий організми, необхідно за 30 робочих днів до ввезення подати до Держпродспоживслужби лист-звернення.

Для імпорту біологічного контрольного організму потрібно подати відомості про біологію розвитку біологічного контрольного організму, його взаємодію з навколишнім природним середовищем, наявність природних ворогів та гіперпаразитів; рослин – господарів біологічного контрольного організму тощо.

А для імпорту шкідливого організму потрібно додатково подати відомості про біологію його розвитку, можливі шляхи поширення, шкодочинність та взаємодію з навколишнім природним середовищем.

Упродовж 20 робочих днів Держпродспоживслужба має повідомити письмово про результати розгляду листа-звернення.

У Порядку також визначається, що облік імпорту та використання біологічних контрольних організмів веде Держпродспоживслужба.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!