Агромаркет

Закупівельні ціни на ячмінь продовжують падати

Збільшення виробництва ячменю в ЄС та Австралії на тлі скорочення попиту з боку основних країн-імпортерів знизили світові ціни на цю культуру до $190-195 за тонну (за умовами CFR), тоді як торік його вартість була $230-250 за тонну. А ціни на чорноморський ячмінь нового врожаю вже опустилися до $165-175 за тонну (за умовами FOB). Зокрема в українських портах за нього пропонують $160-165 за тонну.

Про це повідомляється на сайті електронної зернової біржі України Grain Trade.

Закупівля Китаєм 1,3-1,5 млн тонн українського ячменю нового врожаю суттєво підтримала ціни на нього, проте великий обсяг імпорту на тлі скорочення поголів’я свиней призвів до надлишку ячменю на китайському ринку, тому угоди було скасовано.

«Скорочення попиту на вітчизняний ячмінь з боку Китаю призведе до падіння й без того невисоких закупівельних цін, за якими виробники не поспішають продавати продукцію, оскільки торік за кілька тижнів ціни на ячмінь виросли одразу на $20-25 за тонну», – ідеться в повідомленні.

Довідка:

Станом на 10 липня вітчизняні аграрії намолотили 3,048 млн тонн озимого ячменю з 84,8% площ (врожайність 3,58 т/га)  та 752 тис тонн ярого ячменю з 19,1% площ (врожайність 2,63 т/га). Прогнозується, що в цьому сезоні буде зібрано 8,5 млн тонн ячменю.   

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!