Агромаркет

Законопроект №4355 дає право громадам розпоряджатися заміськими землями

Законопроект №4355 дає право громадам розпоряджатися заміськими землями

Прийняття парламентом закону № 4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» надасть право кожній міській, сільській чи селищній раді розпоряджатися землями за межами населених пунктів, заявив народний депутат, член Аграрного комітету Верховної Рад Олег Кулінич.

“Причому для об’єднаних громад він містить окремий стимул, оскільки вони зможуть отримати землю не просто в розпорядження, а в комунальну власність. Думаю, законопроект вийшов доволі збалансований і може бути відразу проголосований принаймні в першому читанні»,- зазначив О. Кулініч.

Як раніше повідомляли AgroNews, на засіданні Аграрного комітету у вівторок законопроект № 4355 був одноголосно підтриманий.

Законопроектом пропонується передати державні землі за межами населених пунктів в управління місцевих громад, посилити роль територіальних громад в управлінні земельними ресурсами, упорядкувати повноваження органів влади у сфері землекористування.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!