Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

За рік ціни на соняшникову олію в Чорноморському регіоні зросли на 22%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

За оцінкою Platts, соняшникова олія в Чорноморському регіоні на умовах FOB подорожчала на 22% у період з січня по кінець грудня 2019 року, повідомляє IDK.Эксперт.

Як зазначається, змінюється й структура світового попиту на рослинні олії.

Урожайність соняшнику в Україні у 2019 році досягла рекордно високого рівня в 2,5 т/га, у порівнянні з 2,28 т/га у попередньому році. У Росії середня врожайність в 2019-20 році зросла на 16%, у порівнянні з минулим роком, – до 1,86 т/га.

Висока прибутковість вирощування соняшнику привела до значного збільшення посівних площ в Україні за останнє десятиліття. Посівна площа соняшнику в 2019 році в Україні на 97% перевищила відповідний показник 2000 року, що був на рівні 5,8 млн. га.

Тенденція до зростання посівних площ і рекордна врожайність призвели до того, що урожай соняшнику в Україні в 2019/20 МР оцінюється у 15,5 млн. тонн насіння, що на 3% більше, ніж рекордний урожай 2018/19 МР, згідно з оцінками USDA.

Рекордні запаси соняшнику означають, що експорт соняшникової олії у 2020 році може перевершити рекорди, досягнуті в 2018/19 МР.

За оцінками USDA, експорт соняшникової олії з України в поточному МР сягне 6,2 млн тонн, у порівнянні з 6,06 млн тонн роком раніше.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!