Агромаркет

За два місяці встановлено 24 випадки фальсифікації молочних продуктів

За два місяці встановлено 24 випадки фальсифікації молочних продуктів

Упродовж восьми місяців 2018 року Держпродспоживслужба провела 12 639 моніторингових досліджень із метою виявлення фальсифікації традиційних молочних продуктів (масло, тверді сири). У результаті було виявлено 513 випадків порушень, у 463 випадках відкликано харчові продукти, що не відповідають вимогам законодавства.

Про це розповіла завідувач сектору аналізу ризиків управління держконтролю департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Оксана Борейко.

Упродовж останніх двох місяців, реагуючи на результати незалежного моніторингу, надані громадськими організаціями, об’єднаннями, які повідомили про факти фальсифікації традиційних молочних продуктів, Держпродспоживслужба здійснила 37 перевірок, з яких встановлено 24 випадки порушень.

За результатами встановлених невідповідностей державними інспекторами ветеринарної медицини у 20 випадках було складено приписи про відкликання, вилучення з обігу харчових продуктів.

На чотири підприємства винесено постанови про порушення законодавства про харчові продукти та стягнуто штраф на загальну суму 167,57 тис. грн.

Також встановлено факти семи фейкових підприємств, про що було повідомлено Національну поліцію.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!