Агромаркет
Головне:
Агромаркет

За дев’ять місяців Agromino отримала 5 млн євро чистого прибутку

За дев’ять місяців поточного року компанія Agromino отримала 5 млн євро чистого прибутку, порівняно з чистими збитками у розмірі 6,4 млн євро за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, показника EBITDA за звітний період вдалося досягти у розмірі 9 млн євро, порівняно з 4,3 млн євро збитку за дев’ять місяців минулого року.

«Значна зміна чистого прибутку/збитку за І півріччя 2019 року, у порівнянні з І півріччям 2018-го, пов’язана головним чином з відсутністю втрат під час валютних операцій (10 млн євро збитків у І півріччі 2018 року)», – ідеться в повідомленні компанії.

Активи та пасиви було збільшено за рахунок прийняття компанією МСФЗ 16 («Оренда»). Активи вдалося наростити за рахунок додаткових прав власності на землю та зобов’язань з оренди землі.

Також повідомляється, що загальні потужності для зберігання збільшилась до 121 тис. тонн завдяки новим елеваторам (станом на кінець 2018 року компанія мала ємності для зберігання об’ємом 85 тис. тонн).

Збір урожаю сільгоспкультур в Agromino завершився в листопаді із задовільними результатами, головним чином за рахунок збільшення середньої врожайності на 26% – до 34,1 ц/га (27 ц/га у 2018 році). Озимі культури були посіяні вчасно: пшениці – 17,1 тис. га, ріпаку – 5,666 тис. га.

Як повідомлялося раніше, Agromino придбала 100% акцій Resilient вартістю 12,9 млн євро.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали